Özel Çağın Göz Hastanesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

1989 yılında kurulan Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli'nin ilk özel göz hastanelerindendir.

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli'nin ilk özel göz hastanelerindendir.

Kocaeli'nin ilk özel göz hastanelerinden olan Çağın Göz Hastanesi ilklere imza atmaya devam etti. 2017’de Kocaeli’de FemtoSaniye Lazer teknolojisi kullanarak ilk kornea naklini gerçekleştiren hastanemiz, ID Lazer, Eye-Light, Plexr Plus Plazma gibi teknolojileri Kocaeli’de ilk kullanan kurumdur.

Uzman hekim kadrosu, gelişmiş teknolojilerle donatılmış tam teşekküllü ameliyathaneleri ve 26 yatak kapasitesi sayesinde hastanemiz, göz hastalıklarının tanı ve tedavisinde yurt içinden ve dışından gelen hastalarına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Bilimsel, etik ve deontolojik yaklaşımlara, eğitime ve hasta mutluluğuna önem veren, güler yüzlü, çalışkan, işini ve birbirini seven çalışanlarıyla sektöründe örnek bir hastane olmak.

alert

MİSYONUMUZ

Göz hastalıkları alanında, doğru tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, koruyucu tedaviye ve halkın bu konuda bilinçlenmesine de önem veren, en son teknolojileri kullanan, araştırmalar yapan, konforlu bir ortamda verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir sağlık kurumu olmak.

alert

VİZYONUMUZ

Geleceğin Türkiye' sinde; alanında eğitim veren, bilimsel araştırmalar yapan, dünyadaki diğer kliniklerle gerçekleştirdiği bilgi ve teknoloji paylaşımlarıyla tıp dünyasına önemli katkılarda bulunan referans bir hastane olmak.